Tegoroczne wakacje dobiegły końca! 4 września 2017 r. w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018.

Pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej a następnie oddała głos uczniom klas drugich, którzy przygotowali program artystyczny.

Po uroczystym apelu Pani Dyrektor życzyła wszystkim dobrego roku - uczniom sukcesów w nowym roku szkolnym i radości ze zdobywania wiedzy, nauczycielom życzyła natomiast satysfakcji z wykonywanej pracy a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

Przed uczniami dziesięć miesięcy nauki i systematycznej pracy nad sobą.

Początek roku szkolnego jest momentem, który skupia w sobie wiele różnych oczekiwań, zarówno uczniów, nauczycieli jak i rodziców. Przede wszystkim stwarza on doskonałą okazję do tego, by rozpocząć ich urzeczywistnianie.

Życzymy wszystkim powodzenia, wytrwałości, sukcesów i samych dobrych stopni w nowym roku szkolnym!

2017-09-05